OPIS NEKRETNINE
Prodajemo zemlijšte u Zenici, u ulici Fuada ef. Subašića, naselje Banlozi. Zemljište ukupne površine 5307m2, sa priključkom seoske vode i riješenom kanalizacijom. Predmetna parcela je većim dijelom pravilnog oblika i osunčana je tokom cijelog dana. Okružena je mnoštvom stabala koja stvaraju prirodan i relaksirajući ambijent. Do parcele vodi nov asfaltni put kojem se pristupa sa glavnog asfaltnog puta udaljenog od parcele cca. 150m. Parcela se nalazi u mirnom naselju udaljenom od gradske gužve, a saobraćajno dobro povezanom sa ostatkom grada.
Kao glavne karakteristike izdvajamo osunčanost, pristupačnu lokaciju kao i pristup parceli, novoizgrađeni asfaltni put, dobru povezanost sa gradom, prirodni ambijent i mogućnost gradnje. Centralni dio grada udaljen je samo nekoliko minuta vožnje. Obzirom na svoje karakterisristike ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za izgradnju kvalitetenog stambenog objekta koji bi zadovoljio potrebe višečlane porodice koja preferira život na atraktivnoj i pristupačnoj lokaciji u blizini grada. Dokumentacija uredna, vlasništvo 1/1, bez tereta.
SADRŽAJ
Oranica/Njiva 5. klase - 2555m2
Šuma 4. klase - 1778m2
Livada 4. klase - 400m2
Livada 4. klase - 336m2
Voćnjak 3. klase - 238m2
- Cijena iznosi 35.000,00 KM
- Cijena po metru kvadratnom iznosi 6.59 KM
Termin obilaska nekretnine sa Vašim agentom moguć je svakim radnim danom uz prethodnu najavu pozivom na broj telefona: Avdo: +387 61 137 370 (Viber / WhatsApp)
Razmišljate o prodaji Vaše nekretnine? Naše iskustvo, Vaše je rješenje! +387 61 137 370
info@nekretnineflash.ba
Školska 10, Hotel Dubrovnik, Zenica
www.nekretnineflash.ba
Nekretnine FLASH - Sa nama do Vašeg novog doma...
Registarski broj posrednika: 118/2023
FLASH ID: 010P-IP/2023
Licencirani agent: Haris Stupar
Broj licence: 01-01.1-248/23
Napomena: Navedena tražena cijena predstavlja preporučenu cijenu za predmetnu nekretninu. Vlasnik nekretnine zadržava pravo da u svakom trenutku do pismenog zaključenja Rezervacije, Predugovora, Ugovora o zakupu ili Ugovora o kupoprodaji nekretnine prihvati cijenu koja može biti niža, ista ili viša od preporučene, ponuđenu od strane kupca/zakupca kojeg vlasnik odabere uz posredovanje agencije.